fbpx
 
0

Krepšelyje nėra produktų.

Spalvų terapija

Mankštos hidrodviračiu metu vanduo apšviečiamas įvairiomis spalvomis – žalia, oranžine, raudona, mėlyna, geltona, violtetine. Tai yra vadinama spalvų terapija, kuria bandoma ne tik pataisyti blogą nuotaiką, bet ir malšinti galvos skausmus, normalizuoti miegą ar net užprogramuoti sėkmę. Chromoterapija stiprina organizmą, mažina stresą, skatina ramybės jausmą.

Psichologai jau senai įrodė, kad spalvos daro stiprų poveikį žmogaus savijautai, jo darbo našumui ir nuotaikai. Maloniai šiltas vanduo ir spalvos padeda lengviau atsipalaiduoti, nusiraminti, atsikratyti nuovargio. Taip pat mažėja streso hormonų (adrenalino, kortizolio ir kt.) ir daugėja nuotaiką keliančių bei skausmą mažinančių hormonų endorfinų.

Žalia spalva ramina ir padeda susikaupti, oranžinė – stimuliuoja vaizduotę, raudona – šildo, mėlyna – ramina ir atpalaiduoja, geltona – gerina nuotaiką ir suteikia pasitikėjimo, violetinė – mažina apetitą.

Domina individuali terapinė mankšta vandenyje Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite visus atsakymus. Arba rezervuokite laiką iškart.

Treniruotės povandeniniu dviračiu
Treniruotės povandeniniu dviračiu 2
Treniruotės povandeniniu dviračiu 3