fbpx
 

Atskirų kūno dalių masažai

Nugaros, pečių juostos ir sprando masažas

Nugaros, pečių juostos, sprando masažas yra skirtas žmonėms, kurie dirba pastovų sėdimą darbą ir dėl to jaučia nuolatinį įsitempimą pečių  ir nugaros srityse.

Šis masažas sumažina raumenų įtampą, atpalaiduoja ir stiprina. Jis veikia energijos linijas, einančias išilgai pečių juostos  ir žemyn stuburu, kuriose nuo sėdimo darbo ar netaisyklingos laikysenos formuojasi skausmingi taškai.

Galvos masažas

Galvos masažas skirtas galvos skausmų malšinimui, atsipalaidavimui ir poilsiui. Be to, šis masažas teigiamai veikia kraujotaką, stimuliuoja galvos odą, sustiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą ir netgi padeda išvengti plikimo.

Atpalaiduojantis galvos, plaštakų ir pėdų masažas

Rekomenduojama nuovargio, streso, įtampos ir galvos skausmų šalinimui.

Veido chiromasažas

Veido chiromasažas – tai ispaniška masažo technika, apjungianti neurosedatyvinius, kraujotaką ir limfotaką aktyvinančius, raumenis relaksuojančius, stimuliuojančius ir odą stangrinančius judesius.

Chiromasažas atpalaiduoja nervų sistemą, aktyvina kraujo ir limfos apytaką, dėl ko sumažėja veido, ypač paakių, paburkimai ir mažėja kapiliarų matomumas, subalansuoja veido raumenų tonusą, formuoja gražų veido ovalą, stangrina odą, stabdo raukšlių atsiradimą ar mažina jau esamų raukšlių matomumą.

Tai itin veiksmingas masažas siekiantiems jauninančio efekto – efektą klientas pastebės jau po pirmos procedūros, o masažo kursas padės turėti ilgalaikius rezultatus.

Intraoralinis veido masažas

Intraoralinis miostruktūruojantis La Bocca veido masažas

Tai manualinis masažas, kuris padeda atstatyti veido raumenų tonusą ir odos elastingumą. Ypatinga masažo technika efektyviai sprendžia „nudribusios odos“ ir „pakritusio“ veido žandikaulio problemas ir yra efektyvi siekiant sumažinti veido raukšles.

Šis masažas puikiai tinka ir po sunkių ligų, pvz. insulto, traumų, nes puikiai apjungia paviršinius ir giliuosius veido raumenis, atpalaiduoja įtemptus raumenis, sumažina skausmą.

Masažas atliekamas su vidiniais bei paviršiniais veido raumenimis, dirbama ir iš burnos vidinės pusės.

Rekomenduojama atlikti kartą per savaitę.

Veido masažas

Norintiems išsaugoti jaunystę ir nepriekaištingą odos būklę. Technika parenkama individualiai pagal poreikį. Veido masažas atpalaiduoja, gerina kraujotaką, mažina raumenų raukšleles, patempia veido ir dekoltė odą.

Kobido veido procedūra

Dar samurajų sukurta ir Japonų imperatoriaus dvare ištobulinta veido masažo technika skirta puoselėti sveikatą, jaunystę bei grožį.

Domina nugaros, galvos, plaštakų, pėdų ar veido masažas Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus.