fbpx
 
0

Krepšelyje nėra produktų.

Veido procedūros

Veido masažas

Kobido veido masažas – dar samurajų sukurta ir Japonų imperatoriaus dvare ištobulinta veido masažo technika skirta puoselėti sveikatą, jaunystę bei grožį.

Masažas giliai atpalaiduoja, tonizuoja veido raumenis, aktyvina kraujotaką bei limfą. Reguliariai taikant šį masažą, veido oda tampa lygesnė, stangresnė bei skaistesnė. Pats svarbiausias šio masažo tikslas – padidinti elastingumą ir pakelti veido odą. Galima sakyti, kad Kobido yra nechirurginė veido odos pakėlimo procedūra.Kobido yra atliekamas greitais, stipriais ir ritmiškais judesiais. Masažo metu, meistras stimuliuoja atitinkamus veido taškus ir naudoja spaudimą, kad suaktyvintų regeneruojančias odos savybes. Šis masažas gali būti intensyvus ir tuo pačiu švelnus, nes viskas keičiais labai dinamiškoje masažo eigoje.

Masažo poveikis unikalus, nes remiasi rytų sveikatinimo išmintimi per meridianus – balansuoja vidaus organų veiklą, palaiko ne tik fizinę, bet ir psichinę pusiausvyrą.
Rekomenduojamas ir moterims, ir vyrams.

  • Paskirtoji vieta

    Kobido veido masažas – 75 min

    58
    Įsigyti

Domina veido procedūros Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Įsigykite dovanų kuponą

Dovanų kuponas