fbpx
 
0

Krepšelyje nėra produktų.

Viso kūno masažai

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Šis masažas skirtas tiems, kas ieško ypatingos ramybės ir poilsio. Tai švelni, raminanti ir kūno harmoniją atstatanti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, pašalinti stresą ir įtampą. Šis masažas pagerins nuotaiką ir darbingumą, sugrąžins prarastas dvasines bei fizines jėgas.

Rekomenduojame žmonėms, kurie dirba sunkų protinį ar fizinį darbą, jaučiasi viskam apatiški, nuolatos pavargę, nervingi ir sunkiai atsipalaiduoja.

Keli šio atpalaiduojančio masažo seansai per savaitę garantuoja gerą darbingumą, puikią nuotaiką bei savijautą.

 • Paskirtoji vieta

  Atpalaiduojantis viso kūno masažas – 60 min.

  45
  Įsigyti
 • Paskirtoji vieta

  Atpalaiduojantis viso kūno masažas – 90 min.

  59
  Įsigyti

Anticeliulitinis probleminių viso kūno zonų masažas

Anticeliulitinis masažas didina raumenų tonusą, mažina riebalinį audinį, šalina patinimą ir odos nelygumus. Procedūra atliekama stipriais, giliais sukamaisiais judesiais. Jos metu oda įšyla, pagerėja kraujotaka, todėl mažėja riebalinis sluoksnis, o oda tampa elastingesnė ir stangresnė.

Siekiant rezultato patartina atlikti masažų kursą bei svarbu atminti, kad kartu būtina derinti fizinį aktyvumą, dietą bei gydomąsias procedūras.

 • Paskirtoji vieta

  Anticeliulitinis probleminių viso kūno zonų masažas – 60 min.

  45
  Įsigyti
 • Paskirtoji vieta

  Anticeliulitinis probleminių viso kūno zonų masažas – 90 min.

  59
  Įsigyti

Limfodrenažinis viso kūno masažas

Limfodrenažinio masažo metu judesiai atliekami limfos tekėjimo kryptimi. Dėl to suaktyvėja limfotaka ir kraujotaka, medžiagų apykaita, iš organizmo šalinami skysčiai ir toksinai. Kadangi masažo metu suaktyvinama visa limfos sistema, dėl to pagerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda.

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, išsiplėtusių kojų venų profilaktikai, esant odos suglebimui.

Siekiant rezultato patartina atlikti šio masažo kursą bei svarbu atminti, kad kartu būtina derinti fizinį aktyvumą, dietą bei gydomąsias procedūras.

 • Paskirtoji vieta

  Limfodrenažinis viso kūno masažas – 60 min.

  45
  Įsigyti
 • Paskirtoji vieta

  Limfodrenažinis viso kūno masažas – 90 min.

  59
  Įsigyti

Sportinis viso kūno masažas

Šis masažas skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems, bet ir dirbantiems intensyvų fizinį darbą bei jaučiantiems nuolatinę emocinę įtampą.

Tai stiprus, gilus, visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, padidinantis darbingumą ir atpalaiduojantis raumenis, pagerinantis kraujotaką, raumenų tonusą ir bendrą kūno lankstumą, bei visą fizinę kūno būklę.

Masažas atliekamas atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius, raumenų būklę ir problemines kūno vietas.

Sportuojantiems jis padeda pasiruošti treniruotėms bei greičiau atsigauti po didelio fizinio krūvio.

Ilgalaikis sportinio masažo poveikis: padidėjęs kūno lankstumas, raumenų elastingumas, nuovargio sumažėjimas bei energijos padidėjimas.

 • Paskirtoji vieta

  Sportinis viso kūno masažas – 60 min.

  49
  Įsigyti
 • Paskirtoji vieta

  Sportinis viso kūno masažas – 90 min.

  65
  Įsigyti

Stangrinantis ir liekninantis visos kūno medaus masažas

Masažas su medumi rekomenduojamas tam tikrų probleminių kūno vietų (šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų) netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti. Tuo pačiu speciali technika didina odos stangrumą. Masažas atliekamas naudojant specifinius staigius ir stiprius masažo judesius, problemines kūno zonas išmasažuojant šiltu natūraliu medumi. Masažo su medumi metu suaktyvinama kraujotaka, mažinamos riebalinės sankaupos, skatinamas toksinų pasišalinimas, maitinama bei stangrinama oda. Šios procedūros metu pasiekiami itin puikūs rezultatai, nes medus perduoda žmogaus organizmui biologiškai aktyvias medžiagas, absorbuoja toksinus bei padeda juos pašalinti iš organizmo. Tokiu būdu oda tampa lygi, stangri ir švelni, o kūno apimtys – žymiai mažesnės!

 • Paskirtoji vieta

  Stangrinantis ir liekninantis visos kūno medaus masažas – 60 min.

  45
  Įsigyti
 • Paskirtoji vieta

  Stangrinantis ir liekninantis visos kūno medaus masažas – 90 min.

  59
  Įsigyti

Domina viso kūno masažas Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Įsigykite dovanų kuponą

Dovanų kuponas