fbpx
 
0

Krepšelyje nėra produktų.

Masažai

Sakoma, kad geriausias masažas yra tada, kai jis parenkamas individualiai pagal žmogaus nuotaiką, raumenyno ir odos būklę, atsižvelgiama į problemines vietas, skaudančius taškus. Jei masažas arba liekninanti procedūra atliekama po terapinės mankštos vandenyje, norimas rezultatas pasiekimas greičiau dėl spėjusio įšilti ir atsipalaiduoti kūno bei pasikeitusios emocinės nuotaikos. Nuoširdžiai rekomenduojame šių dviejų paslaugų duetą Jūsų GERESNEI SAVIJAUTAI !

Tinkamai parinktas ir profesionalų atliktas masažas atstato darbingumą,  atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina skausmą, suteikia energijos, modeliuoja kūną ir sveikatina. Kas patiria šių procedūrų naudą, neabejotinai patvirtins, kad geras masažas yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis.

Pagrindinė masažo funkcija yra raumenų ir emocinės įtampos koregavimas, limfotakos ir kraujotakos stimuliavimas. Be to, masažuojant kūną pagerėja prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, galima subalansuoti endokrininę ir nervų sistemą. Procedūros metu nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda pradeda geriau kvėpuoti, tampa elastingesnė, lygesnė. Masažas sumažina net ir didžiausią nuovargį, suteikia žvalumo bei didina darbingumą.

Domina masažas Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Viso kuno masazai

Viso kūno masažai

Atpalaiduojantis, anticeliulitinis probleminių kūno zonų, stangrinantis ir liekninantis, limfodrenažinis, sportinis viso kūno masažas.

Plačiau

Veido masažas

Atskirų kūno dalių masažai

Nugaros, pečių juostos ir sprando, galvos, atpalaiduojantis galvos, plaštakų ir pėdų masažas

Plačiau