fbpx
 
0

Krepšelyje nėra produktų.

Hidromasažas

Hidromasažas (povandeninis masažas) puikiai atpalaiduoja, tačiau priešingai nei tiesiog mėgaujantis vandens srovių masažu vonioje, ši procedūra kartu su įvairaus intensyvumo pedalų minimu yra naudinga, norint sulieknėti bei sustangrinti kūną. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau, ji tampa elastingesnė, stangresnė. O koreguojant mitybos įpročius ir gyvenimo būdą, riebalai probleminėse kūno vietose deginami dar efektyviau.

Be abejo, hidromasažas rekomenduojamas patyrus traumas, kenčiant nuo sąnarių ar raumenų uždegimų, nes vandens srovės padeda greičiau atsinaujinti ląstelėms, todėl taip greičiau skatinamas gyjimas.

Taip pat povandeninis masažas rekomenduojamas tiems, kuriuos kankina kojų tinimas dėl limfotakos ir kraujotakos sutrikimų. Kartu su ritmiškais judesiais po vandeniu per trumpą laiką pasiekiamas atsistatymas ir kojų lengvumas.

Domina individuali terapinė mankšta vandenyje Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite visus atsakymus. Arba rezervuokite laiką iškart.

Treniruotės povandeniniu dviračiu
Treniruotės povandeniniu dviračiu 2
Treniruotės povandeniniu dviračiu 3