fbpx
 
0

Krepšelyje nėra produktų.

Ozono terapija

Terapinės mankštos vandenyje metu ozonas yra purškiamas į vandenį, kuriame tampa aktyviu deguonimi, užtikrinančiu natūralų epidermio pilingą. Taip yra skatinamas natūralus odos valymasis ir atsinaujinimas – išvalomos poros, šlakai, ląstelės aprūpinamos deguonimi, drėgme ir maisto medžiagomis.

Be to, ozonas yra natūralus gamtos antibiotikas. Jis net kelis šimtus kartų stipresnis už kitas žinomas dezinfekcines medžiagas. Ozono terapija nesukelia alergijų ir kitų šalutinių poveikių. Per odoje esančias riebalų ir prakaito liaukas, vandenyje ištirpusios veikliosios medžiagos, kraujotakos sistema yra išnešiojamos po visą organizmą.

Po pirmosios mankštos vandenyje visada rekomenduojame kūno šveitimo procedūrą tam, kad ozono terapijos ir judėjimo vandenyje nauda būtų kuo akivaizdesnė. Šių procedūrų derinys – tai pirmas žingsnis gerųjų pokyčių link.

Domina individuali terapinė mankšta vandenyje Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite visus atsakymus. Arba rezervuokite laiką iškart.

Treniruotės povandeniniu dviračiu
Treniruotės povandeniniu dviračiu 2
Treniruotės povandeniniu dviračiu 3