fbpx
 

Terapinės mankštos vandenyje

Įsigykite paslaugą ir rezervuokite laiką internetu arba telefonu. Su savimi turėkite maudymosi kostiumėlį. Linkime gerų įspūdžių!

Įsigykite dovanų kuponą

Dovanų kuponas

Individualios mankštos minant dviratį vandenyje – tai terapinis sveikatinimo sprendimas, skirtas

  • taupantiems laiką
  • jaučiantiems diskomfortą dėl kūno linijų, apsunkusių kojų, sutrikus kraujotakai ir limfotakai
  • trokštantiems privatumo

Šis vandens treniruoklis (Hidrodviratis – hydrobike) buvo sukurtas, apjungiant mankštos vandenyje ir hidromasažo privalumus. Vanduo padeda keisti savo kūną, švelniai ramina įtampą, atsiradusią dėl kasdienos rūpesčių. Pedalų minimas, veikiant vandens pasipriešinimui, užtikrina efektyvią sveikatinančią mankštą be didelio fizinio krūvio vos per 30 minučių.

Mankšta vandenyje yra pakankamai lengva, bet kartu su hidromasažu, tonizuojanti, gerinanti psichologinę bei fizinę sveikatą, priemonė. Judėti vandenyje yra smagu bet kokio amžiaus ar sudėjimo žmonės. Vanduo yra, buvo ir bus stebuklas visomis prasmėmis.

Tai pirmoji ir vienintelė studija Lietuvoje, kurioje teikiama tokio pobūdžio paslauga – vanduo, dviratis ir hidromasažas per 30 minučių. Alternatyvų Lietuvos rinkoje neturinti terapinė mankšta ypač populiari Italijoje, Prancūzijoje ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Mankštos vandenyje inventorius yra ypatingas, nes vienu metu galima ir sportuoti, ir puoselėti savo kūną, ir stiprinti sveikatą. Sporto, sveikatos priežiūros ir reabilitacijos specialistai rekomenduoja dviračio minimą vandenyje, kaip itin efektyvų ir patikimą.

Domina individuali terapinė mankšta vandenyje Vilniuje? Turite klausimų? Reikalinga konsultacija? Susisiekite telefonu +37062055147 arba el. paštu info@solotu.lt ir gaukite visus atsakymus. Arba rezervuokite laiką iškart

Treniruotės povandeniniu dviračiu
Treniruotės povandeniniu dviračiu 2
Treniruotės povandeniniu dviračiu 3

Mankštos nauda

Figūros modeliavimas – per 30 minučių treniruotę vandenyje be didelių fizinių pastangų sudeginama iki 500 kalorijų. Tuo tarpu pojūčiai yra visai kitokie – nejaučiamas nuovargis ar smarkus prakaitavimas, o vandens srovių masažas puikiai padeda mažinti riebalų perteklių.

Celiulito naikinimas – yra daug sudėtingų būdų jo šalinimui – gilūs įtūpstai, lipimas laiptais, šokinėjimas šokdyne, bėgimas, įvairios kaukės ir masažai. Pedalų minimas vandenyje ir hidromasažas, išjudinantis limfinę sistemą yra alternatyvų neturintis būdas susikaupusių skysčių ir celiulito mažinimui.

Odos gražinimas – individualios mankštos vandenyje metu povandeninės ozono srovės skatina natūralų odos valymąsi ir atsinaujinimą, išvalomos poros, šlakai, ląstelės aprūpinamos deguonimi, drėgme ir maisto medžiagomis. Rezultatas – lygi, švelni, stangri ir skaisti oda.

Raumenų stiprinimas – vanduo apriboja kūno judesius, todėl priverčia aktyviau dirbti raumenis. Gera žinia ta, kad sportuojant vandenyje raumenys lavinami beveik to nejaučiant. Nepaisant vandens sukuriamo pasipriešinimo, jame judėti yra pakankamai lengva, o rezultatas pasiekiamas grečiau.

Harmonizuoja – šilto vandens ir spalvų terapija (treniruoklyje įmontuotos dvi chromoterapinės lempos) padeda lengviau atsipalaiduoti, nusiraminti, atsikratyti nuovargio. Taip pat mažėja streso hormonų (adrenalino, kortizolio ir kt.) ir daugėja nuotaiką keliančių bei skausmą mažinančių hormonų endorfinų. Psichologai jau senai įrodė, kad spalvos daro stiprų poveikį žmogaus savijautai, jo darbo našumui ir nuotaikai.

Suaktyvina viso organizmo funkcijas – vandens srovės masažuoja, todėl gerėja limfos tekėjimas, skatinamas skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimas iš organizmo. Mankštos vandenyje metu dirba daugiau rumeninių skaidulų, todėl gerėja audinių aprūpinimas deguonimi, kraujotakos, kvėpavimo sistemos, širdies darbas, medžiagų apykaita.

Mažina skausmą, kojų venų patinimą – dėl natūralių vandens savybių judesiai tampa lengvesni, sąnariai paslankesni, todėl dviračio minimas vandenyje ypač rekomenduojamas gydantis po traumų, varginant kojų venų varikozei ar patinimui. Tai ne prakaitą liejanti fizinė treniruotė, o malonumas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

Maksimali higiena – po kiekvienos procedūros keičiamas vanduo ir išvalomas vandens treniruoklis. Įranga atitinka griežtus ES normatyvus ir Higienos normas.

Nėra chloro – tik tyras ir švarus vanduo. Nenaudojame baseinams būdingų vandens dezinfekavimo medžiagų, tad šios mankštos metu nedirginama oda, akys, todėl tai puikiai tinka net alergiškiems žmonėms.

Lankstus grafikas – jokio mankštos laiko derinimo su grupe, laiką procedūrai renkatės Jūs, atsižvelgdama į savo užimtumą ir individualų dienos režimą.

Privatumas – susikurti jaukumo atmosferą sportuojant Jums leis ne tik privatus mini dviratis – vandens treniruoklis (hidrobike), bet ir privati sporto salė/persirengimo kambarys.

Sausi plaukai – sportuojant kūnas iki pusės yra paniręs į vandenį, todėl plaukai nesušlampa, makiažas nesusigadina.

Saugumas ir patogumas – paprastai ir greitai nustatomas treniruotės režimas atsižvelgiant į amžių, svorį, tikslą, Jūsų treniruotumą. Vandens temperatūra 24-30 laipsnių. Nugarai visuomet yra atrama (ypač rekomenduojama, jei skauda).